top of page

Współpracujemy

Polecamy serdecznie:

(kolejność losowa) 

Party Specials

Jesteśmy agencją zrzeszającą pasjonatów i profesjonalistów z branży artystycznej, którzy od lat z powodzeniem działają na rynku szeroko rozumianych usług rozrywkowych i nie tylko – nasza pasja stała się naszym sposobem na życie.

Naszą grupę tworzą między innymi:

  • DJ’e

  • muzycy

  • wokaliści

  • artyści

  • animatorzy

  • fotografowie

  • graficy i inni…

Dawid Zieliński

Mój charakter w pełni oddaje moje prace. Jestem konkretny, odważny i szczery. Lubię tego typu zdjęcia. Chcę pokazywać prawdziwe historie w szczery i konkretny sposób. Odważne kadrowanie pozwoliło mi wyrobić swój unikalny styl.

Grzegorz Janowski
 

Fotografie to środek, dzięki któremu można pokazać emocje w unikalny sposób - i to właśnie staram się robić. Każdy reportaż to jedyna w swoim rodzaju przygoda. Coś co już nigdy się nie powtórzy. Zawsze staram się uchwycić momenty tak, abyście podczas oglądania zdjęć przeżyli jeszcze raz ten wyjątkowy dzień całkiem na nowo, za każdym razem dostrzegając nowe szczegóły. Czy to za miesiąc czy za 20 lat.

Piophotograhy

Ewa i Łukasz

Razem jako młode małżeństwo dobrze wiemy jakie chwile są najważniejsze w dniu ślubu. dlatego staramy się tworzyć wspólny materiał który jest piękną pamiątką na całe wasze życie. pozwól nam być razem z wami i tworzyć tą magiczną historię .. Waszą historie :). 

PhotoSzopen

Fotografując, stawiam na naturalność i przyjemną atmosferę.

Wspieram, czasem rzucę żartem dla rozluźnienia czy pomogę zapiąć guzik.

Daję z siebie wszystko, uwieczniając Wasze najważniejsze chwile.

Solo lub w duecie, z ekipą video lub bez.

Anna Jurczak

Anna

Fotagrafią zainsteresowałam się już w czasach licealnych.
Od tamtego czasu  zatrzymuję w kadrze  chwile, emocję , oraz wszystko to, co uważam za ważne.

Malinowe Usta

Praca to moja PASJA!

Podczas wykonywanych usług wykorzystujemy profesjonalne marki kosmetyków takich jak Anastasia, Beverly Hills, Too Faced, Tarte, Make-up Atelier Paris, Couleur Caramel. Używamy akcesoriów jednorazowych, szpatułek, dbamy o higienę pracy i jej bezpieczeństwo.

Usługi wykonuję w salonie, ale nie tylko.

Dla Pań Młodych makijaże w dniu ślubu wykonuję mobilnie dojeżdżając do klienta.

bottom of page